Херсонський заклад дошкільної освіти № 3
73025, м. Херсон, вул. Кузнецька, 40, тел. 0552226190
                 е-мail: dytyachiysadok3@ukr.net

Неділя, 03.29.2020, 6:22 AM
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Жовтень » 5 » Порядок пропускного режиму та правила відвідування дитячого садка
11:58 AM
Порядок пропускного режиму та правила відвідування дитячого садка

 Примірний порядок

організації пропускного режиму та

правил відвідування   

Херсонського дитячого садка №3

Херсонської міської ради

                        1. Порядок проходу в будівлю дитячого садка для  вихованців

1.2.Пропускний режим у будівлю дитячого садка, а також відкривання/закривання дверей на початку/наприкінці робочого дня забезпечують  вихователі, помічники вихователів, сторожа.

2.2.Батьки  вихованців проходять в будівлі, що знаходяться по вул. Кузнецька 40,46 не пізніше  8 08  год.

2.3.Вихованці дитячого садка проходять у дитячий садок тільки в супроводі батьків або осіб, що їх замінюють, які передають дітей безпосередньо вихователю.

                        2. Пропускний режим для працівників дитячого садка

2.1. Працівники дитячого  садка знаходяться у приміщенні закладу  відповідно до Правил внутрішнього розпорядку, наказів директора та приходять у заклади згідно з графіком роботи.

2.2. Педагогам рекомендовано приходити до дитячого садка за 10 хвилин до початку роботи.

2.3. Директор дитячого садка зобов’язана заздалегідь попередити чергового сторожа  про час запланованих зустрічей з батьками, а також про час і місце проведення батьківських зборів.

                 3. Пропускний режим для батьків  вихованців або осіб, які їх замінюють

3.1. Батьки  вихованців або особи, які їх замінюють, проходять до будівлі  дитячого садка через центральні входи по  вул. Кузнецькій 40 та 46.

3.2.Особи, які замінюють батьків під час , коли вони приводять дітей або забирають реєструються в журналі обліку відвідувачів.

3.3. З вихователями батьки зустрічаються на батьківських зборах та коли забирають дитину додому.

3.4. Педагоги зобов’язані заздалегідь попередити чергового про прихід батьків, а також про час та місце проведення батьківських зборів.

3.5. Батькам або особам, які їх замінюють, не дозволяється проходити до дитячого садка з габаритними сумками, валізами та свійськими тваринами. Сумки необхідно залишити у коридорі в деяких випадках за вимогою надати дозвіл  вихователю  на їхній огляд.

3.6. Прохід до дитячого садка батьків з особистих питань до адміністрації можливий у години прийому або за попередньою домовленістю, про що  інформують заздалегідь вихователя.

3.7. У випадках незапланованого приходу до дитячого садка  батьків або осіб, які їх замінюють, вихователь  з’ясовує мету їхнього приходу і пропускає в будівлю дитячого садка, погодивши це з директором дитячого садка  та з обов’язковою реєстрацією у журналі обліку відвідувачів.

3.8. Батьки або особи, які їх замінюють, що супроводжують або зустрічають своїх дітей, до будівлі не заходять, чекають дітей на подвір’ї дитячого садка. В окремих  випадках (негода тощо) проходять до коридорів дитячого садка.  

3.9. Для батьків молодшої групи або осіб,  які їх замінюють, протягом вересня-жовтня встановлюється адаптивний пропускний режим, котрий обумовлюється окремо на батьківських зборах та відповідним розпорядженням з 8 00 до 1200 годин щоденно.

                            4. Пропускний режим для відвідувачів дитячого садка

4.1. Відвідувачі проходять у будівлю  дитячого садка тільки через центральні входи.

4.2. Заведений  журнал обліку відвідування дитячого садка.

4.3. Посадові особи, які прибули до дитячого садка з перевіркою, пропускаються після з’ясування підстав проведення перевірки та при пред’явленні документа, що посвідчує особу та супроводжуються до директора  після відповідної реєстрації в Журналі.

4.4. Групи осіб, що відвідують дитячий садок  для проведення і участі в масових заходах допускаються у будівлю закладу за розпорядженням директора.

4.5. На прийом до директора дитячого садка, за попередньою домовленістю або в дні прийому,  відвідувачі пропускаються  в адекватному стані (визначається візуально).

4.6. При відвідуванні  дитячого садка відвідувач зобов’язаний за проханням  робітника надати на візуальний огляд принесені з собою речі,  які викликають підозру,   для недопущення внесення в будівлю алкоголю, наркотичних, вибухонебезпечних, легкозаймистих, отруйних речовин і рідин, заборонених для зберігання та перенесення без спеціального дозволу предметів, зброї та боєприпасів тощо.

4.7. У випадку виявлення у відвідувача або в його речах зброї, речовин, рідин, небезпечних предметів, завгосп, вихователь, помічник вихователя затримує відвідувача і доповідає про випадок директору та діє у відповідності до отриманих вказівок.

4.8.У разі виникнення конфліктних ситуацій, пов’язаних із допуском відвідувачів до будівлі дитячого садка,  робітник діє за вказівками директора  дитячого садка.

4.9. Без відповідного дозволу директора  знаходження на території дитячого садка та прохід нею  стороннім особам заборонено.

                            5. Пропускний режим для автотранспортних засобів

5.1.  В’їзд/виїзд автотранспорту на територію дитячого садка категорично заборонено.

 5.2. Паркування автомобільного транспорту на прилеглій території   дитячого садка забороняється.

                           6. Правила поведінки відвідувачів дитячого садка

 Відвідувачі, що знаходяться в приміщенні  дитячого садка зобов’язані:

6.1. Зберігати встановлений порядок і дотримуватися норм поведінки в громадських місцях.

6.2. Не допускати виявлення неповажного ставлення до педагогічного та обслуговуючого персоналу, вихованців та інших відвідувачів  дитячого садка.

6.3. Виконувати законні вимоги, розпорядження директора та працівників дитячого садка.

6.4. Не створювати перепон належному виконанню директором,  працівниками дитячого садка їх службових обов’язків.

6.5.  Бережливо ставитися до майна  дитячого садка, зберігати чистоту, тишу та порядок в приміщенні навчального закладу.

6.6. При вході до будівлі  дитячого садка відвідувачі, що мають при собі кіно- і фотознімальну, звуко- і відеозаписуючу апаратуру, а також переносну комп’ютерну й оргтехніку зобов’язані зареєструвати технічні засоби у  вихователя з метою контролю за виносом матеріальних цінностей з будівлі дитячого садка.

7.2. Відвідувачам дитячого садка забороняється:

7.2.1. Знаходитися в службових приміщеннях або інших приміщеннях дитячого садка без дозволу на те директора, педагога.

7.2.2. Виносити з приміщення дитячого садка документи, інформації, які знаходяться на інформаційних стендах для ознайомлення.

7.2.3. Знімати зразки документів зі стенду, а також розташовувати на ньому оголошення не узгоджені з директором дитячого садка.

7.2.4. Приносити у дитячий садок алкогольні, наркотичні, вибухонебезпечні і легкозаймисті речовини, колючі та ріжучі предмети, вогнепальну та холодну зброю, а також габаритні особисті речі.

7.2.5. Суворо забороняється куріння, вживання алкоголю та наркотичних речовин у приміщенні та на території дитячого садка. Інформація про дані правопорушення надається до правоохоронних органів.

7.2.6. Вести розмови з мобільного телефону в усіх приміщеннях, крім коридорів .

7.2.7. Входити до дитячого садка в стані алкогольного чи іншого сп’яніння, з домашніми тваринами, товарами для продажу, великогабаритними речами, а також в брудному одязі.

7.2.8. Факти порушень громадського порядку і завдані збитки дитячого садка фіксуються в установленому порядку уповноваженими особами, котрі здійснюють пропускний режим.

7.3. Відповідальність відвідувачів дитячого садка за порушення Порядку пропускного режиму та правил відвідування:

7.3.1. У випадку порушення відвідувачем дитячого садка  пропускного режиму і правил поведінки йому робиться зауваження директором, завгоспом,  працівником дитячого садка  та може бути відмовлено у пропуску до приміщень закладу.

7.3.2. У випадках скоєння відвідувачами протиправних дій директор повідомляє про це правоохоронні органи.

7.3.3. У випадку навмисного чи ненавмисного пошкодження або знищення майна дитячого садка на винних осіб згідно з чинним законодавством поряд із адміністративною або кримінальною відповідальністю покладається обов’язок відшкодування причинених збитків.

             8. Порядок пропуску з табельною зброєю та іншими засобами, забороненими без спеціального на те дозволу зберігання і носіння

 8.1. Прохід осіб в приміщення дитячого садка з табельною зброєю і спеціальними засобами дозволяється:

8.1.1. Співробітникам міністерств і відомств України та їхніх підрозділів, де передбачено наявність табельної зброї, але лише при виконанні ними своїх службових обов’язків за наявності службового посвідчення.

8.1.2. Співробітникам і військовослужбовцям державних воєнізованих організацій України на період надзвичайних ситуацій у випадках посилення охорони будівлі або за спеціальним дозволом.

                   9. Порядок пропуску представників засобів масової інформації

9.1. Працівники засобів масової інформації, які прибувають до закладу з метою виконання професійних обов’язків, пропускаються в будівлю дитячого садка  за акредитаційними посвідченнями чи картками тимчасової акредитації, при наданні редакційного посвідчення, та супроводжуються до директора.

9.2. Представники засобів масової інформації, які прибули на заходи, що проводяться в приміщенні або на території  дитячого садка, з метою виконання професійних обов’язків, пропускаються після пред’явлення документів, котрі підтверджують їх особу та супроводжуються до директора.

                 10. Пропускний режим для осіб, задіяних у проведенні ремонтно-будівельних робіт у приміщеннях або на території  дитячого садка

Робітники і фахівці ремонтно-будівельних організацій пропускаються у приміщення (територію) дитячого садка для виконання ремонтно-будівельних робіт за розпорядженням директора або завгоспа.

                11. Порядок пропуску на період надзвичайних ситуацій або ліквідації аварійної ситуації

11.1. Пропускний режим в будівлю та на територію дитячого садка  на період надзвичайних ситуацій обмежується.

11.2. Після ліквідації надзвичайної (аварійної) ситуації поновлюється звичайна процедура пропуску, визначена Порядком.

                 12. Порядок евакуації учасників освітнього процесу та відвідувачів  дитячого садка з приміщень та порядок їхньої охорони

12.1. Порядок оповіщення учасників освітнього процесу та відвідувачів  дитячого садка  при надзвичайних ситуаціях (пожежа, стихійне лихо, інформація про загрозу скоєння терористичного акту тощо) та порядок  охорони приміщень розробляються директором дитячого садка, відповідальними за ведення роботи з охорони праці, протипожежної  безпеки та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу.

12.2. За встановленим сигналом оповіщення всі учасники освітнього процесу, відвідувачі, у т. ч. робітники, які здійснюють ремонтно-будівельні роботи в приміщеннях закладу, евакуюються з будівлі згідно з планом евакуації, що знаходиться в приміщенні дитячого садка на видному й доступному для відвідувачів місці.

12.3. Пропуск відвідувачів у приміщення дитячого садка припиняється.

12.4. Працівники і відповідальні особи здійснюють заходи із евакуації і забезпечення безпеки людей, що знаходяться в приміщеннях, згідно з інструкціями, а при прибутті співробітників відповідних служб для ліквідації надзвичайної ситуації,  забезпечують їхній безперешкодний доступ у будівлю та на територію дитячого садка.

      13. Контроль та відповідальність за організацію пропускного режиму у дитячому садку

13.1. Директор дитячого садка  наказом призначає відповідальних по закладу за здійснення заходів пропускного режиму та дотримання  норм Порядку учасниками освітнього процесу та відвідувачами  відповідно до  розподілу обов’язків.

13.2. Загальний контроль, керівництво та відповідальність за організацію пропускного режиму  у дитячому садку, дотримання Порядку пропускного режиму та правил відвідування дитячого садка (далі Порядок) всіма учасниками освітнього процесу та відвідувачами  покладаю на себе.

Директор дитячого садка №3                                                                      О.И.Невойт

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 156 | Додав: dytyachiysadok3 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar