Херсонський заклад дошкільної освіти № 3
73025, м. Херсон, вул. Кузнецька, 40, тел. 0552226190
                 е-мail: dytyachiysadok3@ukr.net

Неділя, 03.29.2020, 6:02 AM
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Грудень » 7 » До уваги відвідувачів сайту
4:06 PM
До уваги відвідувачів сайту

                         ШАНОВНІ БАТЬКИ!

НАБІР

ДІТЕЙ У ХЕРСОНСЬКОМУ ДИТЯЧОМУ САДКУ №3

ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 

добір буде здійснюватись у разі  вивільнення місць.

             Набір дітей  на 2019/2020 навчальний рік  завершено.

Молодша група (для дітей з 3 до 4 років) - набір  дітей на 2019/2020р. складае до 12 дітей.

Середня група ( для дітей з 4 до 5 років) – упродовж року в разі вивільнення місць

Старша група (для дітей з 5 до 6 років) – упродовж року в разі вивільнення місць

 

 

http://dytjachiysadok3.ucoz.ru/_si/0/60886898.jpg

 

 

Виховуємо патріота України

http://dytjachiysadok3.ucoz.ru/_si/0/s56688541.jpg

Проблема патріотичного виховання є досить актуальною на сьогоднішній день. В основі її вирішення є відродження національної культури, фундаментом якої являються усталені народні традиції та звичаї, що вироблені народом впродовж усього історико-культурного розвитку.

Головними шляхами реалізації завдання підвищення рівня патріотичної культури дошкільників є ігрові заняття зі знайомими казковими героями у формі подорожей; традиційні свята, концерти; бесіди, екскурсії, читання художньої літератури, пізнавальні і розвиваючі ігри, а також спільна і самостійна діяльність, конкурси, розваги. Вся запланована робота в дитячому садку повідомляє дітям знання, викликає оцінне ставлення до соціальних явищ, історичної спадщини, фактів, подій, сприяє розвитку соціальних емоцій, почуттів. В роботі з дітьми ми використовуємо дидактичні, сюжетно-рольові, рухливі ігри, в яких формуються знання про способи поведінки за певними моральними правилами, дотримання їх у різних видах діяльності – у грі, в іграх-заняттях, у трудовій, побутовій діяльності; розуміння значення моральної поведінки; знання дитиною українських звичаїв,традицій, побуту; розуміння свого статусу в суспільстві, прагнення дитини до високої самооцінки.

 

http://dytjachiysadok3.ucoz.ru/_si/0/s43295263.jpg

В роботі зі старшими дошкільниками вихователі нашого закладу проводять морально-етичні бесіди: «Україну знаємо, любимо, шануємо», «Тварини нашого краю», «Праця дорослих», «Моє рідне місто», «Свята і традиції мого народу» та інші. Особливе значення має використання в роботі з дітьми творів художньої літератури та усної народної творчості. На заняттях діти в доступній формі знайомляться з Державною символікою, яка розглядається у єдності з історичним минулим українського народу, формуванням у дітей поваги до традицій і звичаїв українського народу. В дитячому садку щороку проводяться відкриті заняття до свята української мови та писемності (21 лютого), до яких залучаються і батьки.

 

Формування у дитини дошкільного віку патріотичної свідомості та найпростіших знань про рідну країну базується на прикладах поведінки дорослих. Тому важливе значення має систематична цілеспрямована робота з батьками, оскільки провідну роль у вихованні дітей відіграє сім'я як перший осередок виховання людяності, національної свідомості, патріотизму й демократизму. Роботу з батьками спрямовано на розуміння того, що діти наслідують приклад дорослого, тому не можна вимагати від дитини виконання будь-якого правила, якщо дорослі самі не завжди ним керуються. Робота з батьками вихованців здійснюється під час батьківських зборів, індивідуальних та групових консультацій, засідань батьківського лекторію та охоплює широке коло питань патріотичної тематики, наприклад, «Виховання дітей – спільна справа батьків і педагогів», «Роль сім’ї у розвитку особистості дитини», «Без верби і калини нема України», «Етика стосунків у сім’ї» та інші.

 

http://dytjachiysadok3.ucoz.ru/_si/0/s88270339.jpg

Діти ще змалку повинні розуміти, що вони знаходяться в потоці історії, що вчинки кожної людини залишають свій слід, віддзеркалюються в історії і будуть оцінюватися наступними поколіннями, впливати на їх долю. Народні і сімейні традиції, перекази, легенди, гордість за свою країну, за своїх батьків і дідів – невід`ємна частина формування національної свідомості людини, патріотичних почуттів, менталітету всього суспільства.

Невойт Олександра Іванівна

Директор ЗДО  №3 ХМР

 

Переглядів: 219 | Додав: dytyachiysadok3 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar